Męska bransoletka z historią

O tym, kim jesteś mówi Twoja bransoletka. Noszona na nadgarstku bransoletka ze stali, sznurka, skóry czy metali szlachetnych: białego lub żółtego złota oraz srebra identyfikuje posiadacza z jego stylem, pasjami, hobby czy po prostu z modą.

Współczesna moda coraz bardziej otwiera się na męską biżuterię. Stylowy gadżet, noszony przez lata jedynie przez rockmenów wkroczył do świata ludzi biznesu, sportu, pasjonatów sportów wodnych i surfingu. Nosi się je do bluz, koszul a nawet garniturów. Męskie bransoletki to świetny pomysł, aby urozmaicić codzienny styl wyrazistą lecz nie ostentacyjną biżuterią. To też bez wątpienia sposób na kreatywność. Męskie bransoletki nadadzą charakteru każdemu strojowi.

Rodzaje bransoletek

Materiałów z których wykonane są męskie bransoletki jest wiele. Poza tradycyjnymi bransoletkami męskimi ze sznurka, skóry czy metali coraz większa popularnością cieszą się męskie bransoletki wykonane z tytanu i wolframu. Hitem eco są bransoletki z drewna. Wybierając tego typu biżuterię należy zwrócić szczególną uwagę na rodzaj zapięcia. Przecież diabeł tkwi w szczegółach. Niektóre typy męskich bransoletek zapinane są na klips, inne posiadają karabińczyk lub typowe zapięcie balijskie S. Szerokie spektrum wyboru dotyczy również splotu bransoletek. Jest ich conajmniej kilkanaście, te najbardziej popularne są ze splotami kulkowymi lub figaro.

Personalizacja bransoletek męskich

Aby nadać osobistego charakteru i duszy biżuterii warto skorzystać z oferty wykonania graweru. Wykonujący grawer może umieścić na bransoletce dedykację (okazuje się, że taka bransoletka męska jest idealnym przedmiotem na prezent), inicjały lub ważną datę. Grawer można umieścić również na ekskluzywnym pudełku, w które męska bransoletka jest pakowana. Niejednokrotnie na dodatkowej blaszce w formie zawieszki również dokonuje się spersonalizowanych napisów osładzając biżuterię i identyfikując ją z właścicielem.

Styl noszenia męskiej biżuterii

Męska biżuteria sprawia, że jest się wyjątkowym. Biżuteria – jej rodzaj, fason czy materiały z których jest wykonana są rzeczą gustu to i tak nie zmienia to faktu, że wiele mówi o noszącym. Zegarki, torby skórzane, okulary, krawaty czy wreszcie bransoletki to atrybut klasy, stylu i sposobu życia. To też zmieniająca się moda i chęć odmiany lub zamiany na nowszy model. Męska biżuteria to również tradycja, sentyment – po prostu historia. Historia chwili, czasu, pamięci.

Sklep internetowy Riwia.pl

Szerokie spektrum męskich bransoletek znajduje się w sklepie internetowym www.riwia.pl. To użyteczne i praktyczne akcesorium można nabyć w wielu kolorach i wzorach. Różne są też materiały z jakich wykonane są bransoletki. Męskie bransoletki oferowane przez sklep przyciągają wzrok i sprawiają, że jest się identyfikowanym z biżuterią. Na stronie sklepu znajdują się rozmiary bransoletek oraz ich wymiary, co ułatwi dobranie tej odpowiedniej na rękę. Określone są również sposoby mierzenia nadgarstka. Internetowy portal udziela porad w zakresie stylizacji czy typów męskich bransoletek.